تبلیغات
هنر داستان و شعر و ... - یه آشی براتون بپزم
تاریخ : جمعه 25 اسفند 1391 | 02:10 ق.ظ | نویسنده : الیاس
سلام به همه دوست های عزیز و گلم پیشاپیش عید و به همتون تبریک میگم امیدوارم همتون توی این عید حسابی شادی کنید و سنت های کهن ایرانی و همچنان زنده نگه دارین تا بعضی ها که سنت های عربی براشون خیلی با ارش تر از جشن های ملی خودمون هستش ببینن که ما ایرانی هستیم و ایرانی خواهیم بود . 

به تازگی دارم یه سری استعداد درون خودم کشف میکنم . فهمیدم که تورشی نخورم کمی هنر آَشپزی دارم و خوب میتونم سفره و زیبا کنم چیز های مختلف و کنار هم قرار بدم یه زیبایی خوشمزه به وجود بیارم . 

به نظر من بیشتر کسایی که کار های هنری میکنن آشپزیشون خوبه . به چند دلیل : 

1- بیشتر هنرمند ها بیشتر سال های عمرشون و توی تنهایی به سر میبرن و برای این که از گشنگی نمیرن مجورن آستین هاشون و بالا بزنن و دست به کار بشن. 

2- کلا هنرمند ها به زیبایی و خلق تصاویر و موقعیت های زیبا اهمیت خاصی میدن که همین روحیشون توی اشپزی هم به سراغشون میاد 

3- و سوم این که از اون جایی که این جا به سختی میشه از درامد حاصل از فعالیت های هنری روزگار گذروند مجبور میشن یه شغلی و پیشه کنن که با اشپزی هم بعضی وقت ها بی ربط نیست . 

البته یه وقت سوء تفاهم نشه ها منظور از هنرمند خودم نبودم ها از هنر برای ما یه اشپزیش مونده که اون هم بشتر اوقات به تخم مرغ ختم میشه . 

اما حالا با این تفاسیر چی باعث میشه که هنرمند های عزیز کمتر برای خودشون و دیگران از این لطف ها بکنن : 

دلیل عمده اش تنبلی منحصر به فرد این افراد هستش که در موقعیت های مختلف گریبانگیرشون میشه . 

البته این نکته ها در آدم های مختلف فرق میکنه و هیچ آدمی شبیه به دیگری نیست . طبقه بندی: روزمرگی های ما، 
برچسب ها: آشپزی، اشپزی هنرمند ها، هنر اشپزی، رزومرگی های ما، دلایلی که باعث آشپزی کردن هنر مند ها میشه، حالا چه دلیلی داره که کمتر از این کار ها میکنن،  

  • امیر خان
  • انجمن مورفولوژی جغرافیایی
  • کارت شارژ همراه اول